Школа іноземних мов Станіслава Дугіна

Станіслав Дугін – автор нової методики навчання іноземним мовам, суть якої полягає в поясненні граматичних явищ іноземної мови на основі порівняння з аналогічними явищами у мові нашого повсякденного спілкування. Не механічне заучування правил і слів, а пояснення того, чому використовуються ті чи інші мовні конструкції, дозволяє легко і швидко навчити читати, писати і говорити іноземною мовою.

1 2

Перша книга Станіслава Дугіна, присвячена вивченню граматичних часів англійської мови, вийшла у видавництві «Університетська книга» ще в 2001 році. З тих пір в Україні та Росії було видано більше тридцяти книг з вивчення англійської, французької та німецької мови загальним накладом більше 100 000 примірників. Іншою інновацією, запропонованою Станіславом Дугіним, стало спільне навчання дітей разом з їх батьками. І школа спеціалізується саме на цій формі навчання.

Дитина, коли робить домашнє завдання з іноземної мови, майже завжди звертається до батьків за допомогою. Але батьки можуть не знати іноземну мову, а, навіть і знаючи, можуть не володіти методикою, як роз’яснити дитині те чи інше питання. І тому, коли батьки навчаються разом зі своїми дітьми, – перші можуть згадати втрачені знання, або вивчати мову разом з дитиною, одночасно опановуючи методику її викладання, а другі, тобто діти, – розбиратися з іноземною мовою у формі інтерактивного діалогу з вчителем, цікавих завдань з самоперевірки, находження помилок, швидкого читання та багатьох інших методів подання матеріалу.

1 2

Крім того, подібний метод навчання створює і певний психологічний ефект, покращуючи відносини батьків з дітьми, які в один момент стають рівними учнями перед вчителем, а також дозволяють проводити їм більше часу разом.

Як проходить навчання у групах для дітей з батьками, я також у групах для дорослих ви можете ознайомитись, переглянувши відео-уроки на нашому сайті.

Переглянути та придбати книги наших викладачів можна за наступним посиланням.

Школа пропонує наступні навчальні курси:

Англійська мова

  • Спільне навчання дітей з батьками
  • Курс для старшокласників і дорослих
  • Подолай мовний бар’єр – англійська з носієм мови
  • Для самих маленьких (англійська для дошкільнят та першокласників)

Німецька мова

  • спільне навчання дітей з батьками
  • курс для старшокласників і дорослих

Французька мова

  • курс для школярів і дорослих

Щороку в червні-липні ми проводимо Літню Школу з усіх мовних курсів

Для запису на навчання звертайтесь до нашого адміністратора (050) 653-63-77.

Адреса: м. Суми, Покровська площа, 6.

e-mail: school@book.sumy.ua