Огляд книг Початкового курсу вивчення англійської мови

Якщо ви тільки починаєте вивчати англійську, то комплект книг «Початкового курсу» спеціально для вас!

Курс складається з трьох основних блоків: основний матеріал, поглиблено – граматика (на рівні курсу) та практика (книга для читання).

До початкового курсу входить чотири книги:

Курс складено таким чином, що кожна книга доповнює одна одну. Базовим посібником курсу є книга English: від артикля до шести граматичних часів. 25 міні-уроків. У ній викладено основний теоретичний матеріал. Кожен з 25 невеликих уроків супроводжується домашнім завданням, з детального розбору якого починається наступний урок. Навчальний матеріал обмежується найбільш простими для вивчення та найбільш вживаними у повсякденному спілкуванні граматичними формами дієслова.

Книга English: часи дієслова охоплює всі часові форми дієслова, що використовуються в англійській мові. Детальний розбір кожної теми та велика кількість завдань для самоперевірки дозволить читачу розібратися зі всіма основними складнощами, що виникають під час вивчення граматичних часів англійського дієслова.

Гарною пам’яткою з основних тем англійської мови є книга English: це повинен знати кожен!. Дуже коротко та змістовно у 96 маленьких параграфи викладено найбільш необхідні для начального етапу навчання теми.

Для закріплення теоретичного матеріалу – книга для читання English: вивчаємо англійську читаючи, у якій підібрано прості англійські тексти, розташовані за принципом зростання складності. Кожен текст супроводжується детальним словником та розбором словосполучень. Читання – самий простий спосіб практикуватися англійською. Використання цієї книги якнайкраще доповнює знання, отримані з інших книг курсу.