Огляд книг з вивчення англійської мови на рівні Elementary

Огляд книг з вивчення англійської мови на рівні Elementary

Якщо ви тільки починаєте вивчати англійську, то ми рекомендуємо вам книги рівня Elementary!

Elementary – це так званий рівень виживання (survival level). Після проходження цього курсу ви зможете читати, писати та говорити англійською на побутовому рівні.

Основні граматичні теми:

Граматичні часи групи Simple (Present, Past, Future). Граматичні часи групи Continuous (Present, Past, Future). Знайомство з граматичним часом Present Perfect. Безособові речення. Деякі модальні дієслова. Прислівники та їх місце у реченні. Обчислювальні та необчислювальні іменники. Підрядні речення умови та часу.

Ми пропонуємо опанувати рівень Elementary через три напрямки навчання: граматика (самовчитель з прикладами і завданнями), читання (тексти відповідного рівня) та практика (тести на знаходження помилок).

Для навчання рекомендуємо наступні книги:

Кожна книга доповнює одна одну. Базовим посібником є самовчитель. У ньому викладено основний теоретичний матеріал. Кожен з 26 невеликих уроків супроводжується домашнім завданням, з детального розбору якого починається наступний урок. Навчальний матеріал обмежується найбільш простими для вивчення та найбільш вживаними у повсякденному спілкуванні граматичними формами дієслова.

Для закріплення теоретичного матеріалу – книга для читання, у якій підібрано прості англійські тексти, розташовані за принципом зростання складності. Кожен текст супроводжується детальним словником та розбором словосполучень. Читання – самий простий спосіб практикуватися англійською. Використання цієї книги якнайкраще доповнює знання з граматики.

У нагоді вам також стане робочий зошит. У ньому зібрано 120 завдань на знаходження помилок у перекладі на англійську та різні граматичні таблиці (правила вживання прийменників, артиклів, правила читання, зручна таблиця часів).