Відеоуроки

Навчальний курс 1

Англійська мова: 12 перших уроків Станіслава Дугіна.

Навчальний курс для тих, хто тільки починає вчити англійську.

На цьому курсі ви будете розбиратися з азами англійської мови разом з п’ятьма учнями різного віку, які навіть найпростіші речення не можуть перекласти на англійську без грубих помилок. Тобто розпочинаємо з самого початку – транскрипції та невизначеного артиклю, а закінчуємо двома простими граматичними часами англійської – Present Simple та Present Continuous. На цих уроках ви також навчитесь будувати прості речення з дієсловами to be та to have, розберетесь з використанням прийменників on, in, near, of, at, to, from, займенників it, this, these, вивчите граматичну конструкцію there is, there are.

За 12 двадцятихвилинних уроків ви безумовно зробите прогрес, якщо будете виконувати домашнє завдання разом з нашими учнями.

До відео-курсу ми рекомендуємо самовчитель «English: від артикля до шести граматичних часів» та інші книжки Початкового курсу з вивчення англійської.

Навчальний курс 2

Часи англійського дієслова.

Навчальний курс для школярів, які вже мають базові знання англійської.

Цей курс для тих, хто вже почав вивчати граматичні часи англійського дієслова, але правильно може використовувати тільки найпростіші граматичні конструкції. Саме такими знаннями володіють п’ять школярів віком 11-12 років, які допоможуть вам опанувати цю тему, яку вони вважають дуже складною.

Ми покажемо вам, що використання часів в англійській потрібно не механічно заучувати. Англійську потрібно зрозуміти. І в цьому нам допоможе метод порівняння тих чи інших граматичних явищ англійської одне з одним, а також з мовою нашого повсякденного спілкування.

За час курс ви вивчите три групи граматичних часів – Simple, Continuous та Perfect, навчитесь правильно будувати питальні та заперечні речення, а також розберетесь з темою узгодження часів.

До відео-курсу ми рекомендуємо самовчитель «Часи англійського дієслова»та інші книжки Початкового курсу з вивчення англійської.

Навчальний курс 3

Англійська мова для спільного вивчення дітей з батьками.

Початковий курс.

Щоб допомогти дитині вивчати англійську, необхідно знати, як правильно пояснити те, чи інше явище англійської граматики. Цей курс – початкова частина спільного навчання англійській мові дітей з батьками. Діти – в ігровій формі вивчають англійську з самих азів, а батьки – відновлюють знання і вивчають методику викладання.

Спільне навчання дає чудовий результат. Початкові знання англійської для того, щоб почати навчання, не потрібні.

На цьому курсі ви навчитеся будувати всі можливі прості речення з дієсловами to have та to be і підготуєтеся до вивчення граматичних часів англійської мови.

Ми рекомендуємо цей курс для тих дітей і батьків, які тільки починають вивчати англійську.

Відео-курсу повністю відповідає перша частина сімейного самовчителя English для дітей та батьків. Книга Перша.

Навчальний курс 4

Англійська мова для спільного вивчення дітей з батьками.

Продовження.

Цей курс продовжує спільне навчання англійської мови дітей з батьками. Для вивчення даного курсу необхідно ознайомитися з матеріалом Навчального курсу 3.

Після проходження цього курсу ви з вашою дитиною навчитесь правильно писати і говорити, використовуючи прості граматичні часи англійської мови: Present Simple, Past Simple, Present Continious, Past Contionious. Ви опануєте всі теми, необхідні для того, щоб формулювати прості речення англійською мовою та складати невеличкі оповідання.

Відео-курсу повністю відповідає друга частина сімейного самовчителя English для дітей та батьків. Книга Друга.