Огляд книг Основного курсу вивчення англійської мови

Просто про найскладніші теми англійської мови.

Якщо ви вже маєте якісь початкові знання, наш «основний курс» дозволить вам і пригадати вивчене раніше, і розібратися зі всіма основними темами англійської.

Так само, як і початковий, основний курс складається з блоку основного матеріалу, який викладено у книзі «English: Просто про найскладніше», поглибленого вивчення граматики та книги для читання.

До основного курсу входить наступні книги:

Базовим посібником курсу є самовчитель English: Просто про найскладніше, у якому детально викладено весь курс англійської. Матеріал, який викладено в книгах курсу, передбачає, що читач вже володіє певними знаннями з англійської. Кожен урок самовчителя починається з вправ на переклад, що дозволяє читачу визначити, чи володіє він тим матеріалом, який викладено в уроці. Таким чином, можна повторити вже відомі теми та оновити свої знання. На полях книги надаються правила читання англійських слів, щоб дати читачу можливість не відволікатись на пошук транскрипції невідомих слів до словника, а сконцентруватись на вивченні кожної теми.

Посібник з граматики охоплює частину матеріалу, що викладено у книзі «Часи дієслова». Але, окрім більшої кількості тем, у ньому також наводиться велика кількість завдань для самоперевірки. Ця книга такий собі селф-коуч з англійської граматики. Читачу прийдеться багато разів робити переклади та перевіряти себе. А просте та доступне викладення матеріалу дозволить розібратися з логікою побудови граматичних конструкцій в англійській мові.

Просто про найскладніше – саме такий принцип викладення матеріалу у цих двох книгах курсу.

Практичним доповненням курсу є книга для читання Удосконалюємо англійську читаючи. Класики англійської літератури стають для читача справжніми вчителями, дозволяючи не тільки повторити вивчені граматичні явища англійської, а й знайомить з різними літературними стилями та розширює словарний запас.