Огляд книг з вивчення англійської мови на рівні Intermediate

Огляд книг з вивчення англійської мови на рівні Intermediate

Для продовження навчання англійської ми рекомендуємо вам книги рівня Intermediate!

Intermediate – це так званий «пороговий» («середній») рівень володіння мовою, що вже дозволяє вільноспілкуватися англійською на професійні і побутові теми, розуміти на слух практично все, що говориться в звичайному темпі. Це також рівень програми вступних іспитів до вищих навчальних закладів та базовий рівень знань, що вимагають роботодавці.

Основні граматичні теми:

Граматичні часи груп Simple, Continuous, Perfect. Безособові речення. Прийменники місця і часу. Граматичні часи групи Perfect Continuous. Passive Voice. Узгодження часів. Дієприкметники. Самостійний дієприкметниковий зворот. Infinitive. Complex Object and Complex Subject. Conditional Sentences.

Опанувати рівень Intermediate ми також пропонуємо через три напрямки: граматика, читання та практика (вправи на переказ).

Рекомендуємо наступні книги для навчання:

Книги органічно доповнюють одна одну. Основна книга, де викладено граматичний матеріал, це самовчитель. Кожен з 16 уроків супроводжується домашнім завданням, з детального розбору якого починається наступний урок.

Для закріплення теоретичного матеріалу – книга для читання, у якій тексти англомовних авторів розташованоза принципом зростання складності. Кожен текст супроводжується розбором словосполучень і речень. Ви не тільки поринаєте у атмосферу англійських творів від Шерлока Холмса до Аліси у Задзеркаллі, а й отримуєте знання від найкращих вчителів – англійських і американських письменників.

Робочий зошит з вправами на переказ – потрібне доповнення до граматики і читання. У ньому зібрано тексти для перекладу на англійську з прикладами та словником, а також різні необхідні для навчання граматичні таблиці.