Навчальні курси

Англійська. Курс для старшокласників і дорослих

Англійська мова за методикою Станіслава Дугіна. Вивчайте англійську за методикою, що дійсно працює!

Як написав Льюїс Керол в«Алісі у Дивокраї» – «у всього є своя логіка, потрібно лише її зрозуміти». Тому не бійтеся вивчати англійську – це досить просто, треба лише зрозуміти її логіку!

Англійська мова набагато логічніша та простіша, ніж наша рідна мова. Всі речення будуються за одними й самими законами, завжди є чіткий порядок слів. Найкращий спосіб вивчити англійську – розібратися в її граматиці. Вам це вдасться при порівнянні тих чи інших граматичних явищ англійської мови з мовою Вашого повсякденного спілкування.

Ознайомитися з методикою викладання Ви можете на нашому сайті за посиланням. Тут же Ви знайдете багато корисного для вивчення англійської:

  • онлайн-вправи
  • відео-уроки
  • посібники.

Уроки проходять у групах до 8 чоловік, 1 раз на тиждень, тривалість зайняття: 50 хвилин. Групи формуються за рівнем знання мови.

Курс мінімально розрахований на 2 навчальних семестри.

Англійська для дітей та їх батьків. Спільне навчання дітей з батьками

Дитина, коли робить домашнє завдання з іноземної мови, майже завжди звертається до батьків за допомогою. Але батьки можуть не знати іноземну мову, а, навіть і знаючи, можуть не володіти методикою, як роз’яснити дитині те чи інше питання. І тому, коли батьки навчаються разом зі своїми дітьми, – перші можуть згадати втрачені знання, або вивчати мову разом з дитиною, одночасно опановуючи методику її викладання, а другі, тобто діти, – розбиратися з іноземною мовою у формі інтерактивного діалогу з вчителем, цікавих завдань з самоперевірки, находження помилок, швидкого читання та багатьох інших методів подання матеріалу.

Крім того, подібний метод навчання створює і певний психологічний ефект, покращуючи відносини батьків з дітьми, які в один момент стають рівними учнями перед вчителем, а також дозволяють проводити їм більше часу разом.

Як проходе навчання у групах для дітей з батьками, ви можете ознайомитись, переглянувши відео-уроки на нашому сайті.

Заняття проходять в групах до 8 пар (батьки+діти). Тривалість занять: 50 хвилин.

Курс розрахований на 2 навчальних семестри (1 заняття на тиждень).

Англійська. Практичний курс для школярів і дорослих

Якщо на нашому основному курсі більше уваги приділяється граматиці, то на цих зайняттях використовується багато аудіо- і відеоматеріалів, а основний акцент направлений на спілкування. Викладач контактує з учнями не тільки протягом уроку, але й після нього, перевіряючи та коментуючи домашні завдання.

Заняття проходять в мінігрупах до 6 чоловік. Тривалість занять: 50 хвилин.

Курс розрахований на 2 навчальних семестри (1 заняття на тиждень).

Англійська мова для самих маленьких (для дошкільнят та першокласників)

Вивчаємо англійську граючи

Перші кроки в навчанні англійської мови потрібно робити ненав’язливо, в ігровій формі, не перевантажуючи дитину великою кількістю матеріалу.

На наших заняттях діти грають, співають, дивляться відео, малюють, і, одночасно, набувають перші знання англійської мови.

Заняття проходять в присутності батьків в групах до 8 чоловік. Тривалість одного заняття: 50 хвилин. Курс розрахований на 2 семестри. На цьому курсі діти і батьки готуються до продовження навчання на курсі «Англійська для дітей та їх батьків».

Англійська мова з носієм. Подолай мовний бар’єр!

Саме в цьому – мета наших занять. Великий обсяг відео, аудіо, і, головне, спілкування тільки на сучасній “живій” англійській. Тільки так можна подолати бар’єр, що виникає в реальній ситуації спілкування з англомовними співрозмовниками.

Заняття проходять в неформальній обстановці у групах до 8 чоловік.

Періодичність – 1 раз в тиждень, тривалість: 50 хвилин. Курс розрахований мінімум на один семестр.

Німецька мова. Курс для школярів і дорослих

Індивідуальне навчання поєднується з груповим. Учні мають контакт з викладачем як на занятті, так і після нього (перевірка домашнього завдання можлива викладачем як на самому занятті, так і в індивідуальному порядку до його проведення). Учні отримують доступ до всіх аудіо- і відеоматеріалів, які були задіяні викладачем на занятті, а також конспект заняття з описом пройденого матеріалу.

Основна мета занять – навчитися сприймати на слух живу мову носіїв мови і спілкуватися на основні розмовні теми.

Заняття проходять в мінігрупах до 6 чоловік. Тривалість занять: 50 хвилин.

Курс розрахований на 2 навчальних семестри (1 заняття на тиждень).

Французська мова. Курс для школярів і дорослих

Курс включає роботу з аудіо і відео матеріалами. Кожен учень отримує персональні завдання для самостійної роботи.

Заняття проходять в невеликих групах до 6 чоловік. Тривалість занять: 50 хвилин.

Курс розрахований на 2 навчальних семестри (1 заняття на тиждень).